Deniz Aile Pansiyonu 2018 yılında hizmetinize girmiştir.
  • Mimarisi ve konforunuz için düşünülmüş ayrıntılarıyla, anında karşılık bulacağınız hizmet anlayışıyla, unutamayacağınız bir tatil mekanı,
  • Pansiyonumuzda 1 adet yetişkin havuzu ve 1 adet çocuk havuzu olmak üzere 2 adet açık havuz bulunmaktadır. Günün her saatinde havuz manzaralı bahçemizde cafe hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
  • Otelimiz denize 50 metre uzaklıkta olup , özel çim ve  ağaçlarıyla bezeli geniş bahçesinde huzurlu zaman geçirebilirsiniz. 
  • Pansiyonumuzda 24 standart oda bulunmaktadır.Tüm oda girişleri kart sistemiyle yapılmakta olan pansiyonumuzda ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.
  • Deniz Aile Pansiyonu  klimalı odalarında uydu kanallarını izleyebileceğiniz LCD TV, buzdolabı, mutfak, mutfak malzemeleri ve balkon vardır. 
  • Pansiyon  bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur.
  • Pansiyonumuz 24 saat güvenlik sistemi ile izlenmektedir.
 Siz değerli misafirlerimizi pansiyonumuzda ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

 

Temizlik, güler yüz, ilgi, hizmet oldukça iyi. Odalar ferah ve rahat. Yemek hiç problem değil ister kendiniz yapin isterseniz havuz kenarindaki kafede yiyin. Cocuklar icin havuzda can kurtaran hizmette. Cocuk sahibi olanlar için cok guzel bir imkan. Havuz temiz. Denize çok yakin. Marketler yakin. Biz iki aile kaldık. Çok memnun kalarak ayrildik.

Begül Özkca06.10.2019

Pansiyonda ailece eşim, kızım,oğlum iki gün kaldık çok menmun ayrıldık nedenleri çok öncelik pansiyonun yeri cadde üzeri olmayışı sessiz kendi evimde hissettim.Denize,çarşıya yakın olması,yiyeceklerin fiyatlarının uygun olması..Pansiyonun odaları,çalışanların hizmetleri çok iyi idi eksileri araba otagarı,kafeterya bölümünün zemin kısmının daha düzgün çimlerinin kısa ve gür olması orada çalışan arkadaşlar hizmetleriyle bu açığı kapatıyor .Tesis yeni yapıldığını dan dolayı tamamlanamamış inanıyorum,umuyorum enkısa zaman da bu eksikler giderilir çünkü bir sonraki tatilimiz uzun sürecek görüşmek üzre başta tesis sahibi ve çalışanlara teşekkür ediyorum.Adanadan da reklamınızı yapacağım

Necmi Alkaya30.08.2018

Deniz aile pansiyonuna teşekkür ederiz.5 yıldızlı otellerden daha iyiydi. Personelleriniz cana yakın ve çok iyi hizmetleriniz var...

Beytullah koç13.08.2018

Yorumlarınız bizim için çok değerlidir. Tüm yorumları okumak ve yorum yazmak için tıklayınız