Deniz Aile Pansiyonu 2018 yılında hizmetinize girmiştir.
  • Mimarisi ve konforunuz için düşünülmüş ayrıntılarıyla, anında karşılık bulacağınız hizmet anlayışıyla, unutamayacağınız bir tatil mekanı,
  • Pansiyonumuzda 1 adet yetişkin havuzu ve 1 adet çocuk havuzu olmak üzere 2 adet açık havuz bulunmaktadır. Günün her saatinde havuz manzaralı bahçemizde cafe hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
  • Otelimiz denize 50 metre uzaklıkta olup , özel çim ve  ağaçlarıyla bezeli geniş bahçesinde huzurlu zaman geçirebilirsiniz. 
  • Pansiyonumuzda 24 standart oda bulunmaktadır.Tüm oda girişleri kart sistemiyle yapılmakta olan pansiyonumuzda ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.
  • Deniz Aile Pansiyonu  klimalı odalarında uydu kanallarını izleyebileceğiniz LCD TV, buzdolabı, mutfak, mutfak malzemeleri ve balkon vardır. 
  • Pansiyon  bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur.
  • Pansiyonumuz 24 saat güvenlik sistemi ile izlenmektedir.
 Siz değerli misafirlerimizi pansiyonumuzda ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

 

Pansiyon çok temizdi. Ayrıca çalışanların güleryüzü olmasınıda unutmamakgerek

İSMAİL YEŞİLKAYA16.09.2018

Biz ailecek memnun kaldık. . Tavsiye ederiz. . Öneriler : daire içerisine y.odası ve o.odası için ince yer pas pas veya örtüsü. . Odalara seccade ve kıble gösterici.. biz 206 da kaldık klima çalıştığında motor balkon içinde olduğu için rahatsız edici sıcak hava geliyor. . Bahçeye küçük havuz ile bar ortasına küçük çocuklar için bir adet kaydırak iki adet salıncak yapılabilir. . Çok tşk eder saygılar sunarız

Emre yusuf güvercin12.08.2019

harika tatildi güler yüz heryerin tertemiz olması sıcak samimiyet anlatılmaz sadece yaşayanların anlıca bişey ...

erdem özel23.06.2019

Yorumlarınız bizim için çok değerlidir. Tüm yorumları okumak ve yorum yazmak için tıklayınız