Deniz Aile Pansiyonu 2018 yılında hizmetinize girmiştir.
  • Mimarisi ve konforunuz için düşünülmüş ayrıntılarıyla, anında karşılık bulacağınız hizmet anlayışıyla, unutamayacağınız bir tatil mekanı,
  • Pansiyonumuzda 1 adet yetişkin havuzu ve 1 adet çocuk havuzu olmak üzere 2 adet açık havuz bulunmaktadır. Günün her saatinde havuz manzaralı bahçemizde cafe hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
  • Otelimiz denize 50 metre uzaklıkta olup , özel çim ve  ağaçlarıyla bezeli geniş bahçesinde huzurlu zaman geçirebilirsiniz. 
  • Pansiyonumuzda 24 standart oda bulunmaktadır.Tüm oda girişleri kart sistemiyle yapılmakta olan pansiyonumuzda ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.
  • Deniz Aile Pansiyonu  klimalı odalarında uydu kanallarını izleyebileceğiniz LCD TV, buzdolabı, mutfak, mutfak malzemeleri ve balkon vardır. 
  • Pansiyon  bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur.
  • Pansiyonumuz 24 saat güvenlik sistemi ile izlenmektedir.
 Siz değerli misafirlerimizi pansiyonumuzda ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

 “2020 yazında gitmeye başladığım ve tüm gelen misafirlerimide götürdüğüm temiz, düzenli, canayakın ve tam bir aile pansiyonu. Evimizde gibi hissederek tatil yaptığımız şimdiye kadar gittiğim en temiz pansiyon. Çalışanların güler yüzü, temizliğiyle tam not alır. Teşekkür ederim tüm çalışan arkadaşlara.”

Işılay Çengel - 8/30/2021

“Deniz aile pansiyonuna teşekkür ederiz.5 yıldızlı otellerden daha iyiydi. Personelleriniz cana yakın ve çok iyi hizmetleriniz var...”

Beytullah koç - 8/13/2018

“Kapıdan girdiğimiz ilk andan itibaren samimi ve güleryüzlü insanlarla karşılaşmak bizi çok mutlu etti ve son günümüze kadar da hiçbir desteği esirgemediler bizden. Denize yakın, özellikle havuzu ve ortamı çok güzel olan ideal bir aile pansiyonu. Kendimizi ev rahatlığında hissettik temizlik açısından da sorun yoktu. Kısacası harikaydı. Herkese tavsiye edebileceğim bir yer. Bütün çalışanlarına teşekkür ediyorum.”

ERDEM ÖZDEMİR - 8/13/2018

Yorumlarınız bizim için çok değerlidir. Tüm yorumları okumak ve yorum yazmak için tıklayınız »