Deniz Aile Pansiyonu 2018 yılında hizmetinize girmiştir.
  • Mimarisi ve konforunuz için düşünülmüş ayrıntılarıyla, anında karşılık bulacağınız hizmet anlayışıyla, unutamayacağınız bir tatil mekanı,
  • Pansiyonumuzda 1 adet yetişkin havuzu ve 1 adet çocuk havuzu olmak üzere 2 adet açık havuz bulunmaktadır. Günün her saatinde havuz manzaralı bahçemizde cafe hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
  • Otelimiz denize 50 metre uzaklıkta olup , özel çim ve  ağaçlarıyla bezeli geniş bahçesinde huzurlu zaman geçirebilirsiniz. 
  • Pansiyonumuzda 24 standart oda bulunmaktadır.Tüm oda girişleri kart sistemiyle yapılmakta olan pansiyonumuzda ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.
  • Deniz Aile Pansiyonu  klimalı odalarında uydu kanallarını izleyebileceğiniz LCD TV, buzdolabı, mutfak, mutfak malzemeleri ve balkon vardır. 
  • Pansiyon  bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur.
  • Pansiyonumuz 24 saat güvenlik sistemi ile izlenmektedir.
 Siz değerli misafirlerimizi pansiyonumuzda ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

 “Pansiyon çok temizdi. Ayrıca çalışanların güleryüzü olmasınıda unutmamakgerek”

İSMAİL YEŞİLKAYA - 9/16/2018

“Tavsiye üzerine haftasonu tatilini pansiyonunuzda değerlendirdik. Misafirlerine ev konforu yaşatan, tüm ayrıntıları düşünülmüş, temiz, güleryüzlü ekibiyle harika bir aile pansiyonu. Aileleriyle huzurlu ve rahat bir ev ortamında tatilini geçirmek isteyenlere tavsiye ederim.”

Işılay tunç - 8/18/2019

“Güleryüzlü personeli ve temizliği herşeyden önemliydi bence.Çok memnun kaldık odada bazı eksikler vardı evet ama resepsiyon a söyleyince hemen yardımcı oluyorlardı. Deniz çok yakın havuz küçük ama çok temiz herzaman tercih edeceğiz artık.”

Gizem Y. 23.08.2019 - 8/23/2019

Yorumlarınız bizim için çok değerlidir. Tüm yorumları okumak ve yorum yazmak için tıklayınız »